Preskočiť na obsah
Drahomír Vician

Vzdelávanie

Drahomír Vician

Ostatné vzdelávanie i. n.

Obec
Prievidza
Od roku
2018
IČO
51 791 111

Drahomír Vician

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
971 01 Prievidza
Na trhu od
1. júla 2018
IČO
51 791 111
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 85.59)
Ostatné vzdelávanie i. n.

Podnikanie v číslach

8
rokov na trhu
2018
rok vzniku
2
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Drahomír Vician

Drahomír Vician – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Prievidza. Podniká od 1. júla 2018.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné vzdelávanie i. n.“ (85.59). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti a sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Základné údaje

Obchodné meno
Drahomír Vician
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
51 791 111
Dátum vzniku
1. júla 2018
Miesto podnikania
971 01 Prievidza
Živnostenský register
Okresný úrad Prievidza, vložka č. 340-41758
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 85.59)
Ostatné vzdelávanie i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Drahomír Vician zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.

  • Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Drahomír Vician?

Miesto podnikania je v obci 971 01 Prievidza.

Čím sa Drahomír Vician zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné vzdelávanie i. n.“ (85.59). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby.

Aké je IČO – Drahomír Vician?

IČO je 51 791 111.

Odkedy podniká Drahomír Vician?

Podnikanie začalo 1. júla 2018. Na trhu pôsobí 8 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Drahomír Vician podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese drahomir-vician-2.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.